pondělí 5. února 2018

Malé nahlédnutí do dětského pokoje


Konečně nastal čas pro malé obzvláštnění dětského pokoje. Delší dobu jsem přemýšlela nad tím, co zvolit. Jestli výmalbu, tapetu, obrazy... Ale všechno mi připadalo moc trvalé, náročné na realizaci, finančně náročné (na to, že si za pár let budou chtít kluci svůj pokoj "zkrášlit" svým způsobem). Nakonec jsem narazila na geniální vynález. Nálepky Pixerstick od firmy Pixers


Byla to trochu náhoda, protože jsem se už už rozhodovala o větší tapetě, ale děsil mě čas realizace, nebyla jsem o žádném dekoru přesvědčená a protože jsem milovnice bílých stěn, samotné mi to nebylo nikterak příjemné. Ale! Pak jsem objevila obrázky s motivem velryb. Okamžitě mi evokovaly Malého prince a jeho hroznýše (Malého prince jsem četla už tolikrát, čtu ho často klukům k usínání a dočítám, i když už dávno spí).

Nejprve jsem si myslela, že dekor nechám vytisknout na tapetu, ale pak mě zaujal právě formát Pixerstick, což je samolepka na zeď, která se dá ale jednoduše odloupnout a nezanechá po sobě žádné stopy. Tuhle funkcionalitu jsem měla možnost ihned vyzkoušet, protože se mi první nalepení nepodařilo přesně podle mých představ a nálepka se lehce zkroutila. Odlepením a opětovným nalepením se ale všechno krásně narovnalo. Pro mě jsou taková "zadní vrátka" největším plusem.


Co mě v tomhle eshopu zaujalo, byla možnost kterýkoli dekor nechat zhotovit jako různé druhy tapet, obraz na plexiskle nebo hliníku, plakát, samolepku. Možností je spousta. Nekonečná spousta. Navíc si můžete dekory různě filtrovat, dávat do Seznamů přání, poslat si je na email,.. 


Velké nálepce ještě pomocí washi pásky vytvořím rámeček vmodré barvě.

Jednoznačně doporučuji pro komunikaci i rychlost, ale hlavně velké množství možností. Sami si materiál na eshopu upravujete, v okamžiku pak vidíte konečnou cenu. Mrkněte na webovky na nálepky Pixers a kochejte se. Pokud tak jako já tápete, doporučuji navštívit na webu sekce Kolekce nebo Evoluce, kde jsou mračna tipů.

A teď už jen rozmyslet, zda nálepky nechat takto nebo je posunout, prostřídat, dát na jinou stěnu. A to mě baví! Krásný den.

Žádné komentáře:

Okomentovat