pondělí 24. července 2017

Červen v oblíbených

I když se červenec přehoupl do druhé půlky, mám tu zas kvarteto z mých záložek v prohlížeči. Něco dětského, něco čtivého i něco férového. Mrkněte!


Hravouka z nakladatelství Běží liška
1. Běží liška
Jako první bych vás chtěla nasměrovat na webové stránky nakladatelství Běží liška. Snad nebudu přehánět, když napíšu, že hezčích knížek pro děti je opravdu pramálo. Měla jsem možnost prolistovat několik titulů a jsem z nich nadšená. Vlajkovou lodí je bezesporu senzační knížku Hravouka. Hravouka má navíc k sobě i mobilní aplikaci, takže pokud svým dětem existenci mobilů netajíte, pak určitě doporučuji. Autoři již pustili do světa i rozšíření aplikace o další kus přírody. Za toto rozšíření zaplatíte pár korun, ale opravdu to stojí za to. Není to žádná tupá aplikace, ale spíš interaktivní svět poznávání

2. Agátin svět
U dětí ještě zůstanu. Pár týdnů zpátky jsem se začala porozhlížet po nějakém zajímavém dárku pro Viktora ke 3. narozeninám. Pokud hledáte promyšlené hračky, hry, skládačky, věci na tvoření... určitě nahlédněte. Systematicky poskládaný eshop, krásná nabídka. A pokud je pro vás důležité, aby hračky byly typu Montessori, i tuhle sekci tu najdete. Tak tedy odkaz na Agátin svět.

Moc se mi líbí puzzle firmy Djeco. 
3. TukTuki
Pokud už jsem vás alespoň trochu nahlodala a začali jste sledovat, kdo vaše oblečení tvoří, pak mrkněte na eshop TukTuki. Jedná se o projekt mladé slečny, která prostřednictví eshopu nabízí Fair trade módu a doplňky od konkrétních producentů Afriky a Asie. Ačkoli všechno nejsou kousky, po kterých bych skočila, určitě bych si vybrala. Každopádně skvělá myšlenka, odvaha a přístup se mi nesmírně líbí. 
  


4. Žízeň
Už jsem si myslela, že mě ten Nesbo nebude bavit, okolí Harry Holea už musí vydat trochu jako Midsomer, ale zase jsem neodolala a zase jsem chodila do postele podezřele brzy, jen abych se bála a čekala, jestli už tentokrát opravdu umře. Tak co myslíte? Žízeň je opět skvělé počtení!Žádné komentáře:

Okomentovat