úterý 20. června 2017

Už ti budu věrná!

Je to asi rok a půl zpátky, co jsem brouzdala po internetu a hledala diář, který by plnil víc funkcí, než jen PO-NE 7-22. Už jsem byla rozhodnutá investovat nemalý peníz do známé značky, ale pořád by to byl jen kompromis. Až jsem na Startovači narazila na kampaň DOLLERu. Bude to znít nemálo kýčovitě, ale byla to láska na první pohled. 

Můj druhý DOLLER
A tak jsem těm dvěma mladým mužům přispěla na rozjezd. Byla jsem jednou z mnoha. Naštěstí. Vypadá to, že se jim business rozjel. A já si tehdy pěkně pod stromeček nadělila první Doller (co si budeme povídat, člověk se sám sobě nejlíp trefí do vkusu, že :-)). 

Motivační diář. Ono to ze začátku vypadá trochu zvláštně, že si do diáře zapisujete cíle, sny nebo přání. Ale po prvních dvou měsících, kdy diář mění podobu a stává se i náčrtníkem, poznámkovým blokem, vaším hlídačem i motivátorem, uvědomíte si, že to fakt funguje. A že to chcete dělat. A že si ty své úspěchy jednoduše chcete zaznamenávat. Nepotřebujete je ukazovat ostatním, chcete je vidět VY! 

Splněné a nesplněné cíle, pozitiva a co změnit. Jen si to pěkně napište!
Popis jen tak ve zkratce - pokud chcete, zapíšete si roční cíle, své sny (kam se chcete podívat nebo co se chcete naučit), každý měsíc si můžete na rozplánovat a pro jednotlivé týdny jsou určené dvoustránky s týdenními cíli, to do list, call list a místem pro nápady. Za každým měsícem shrnutí a další stránky pro poznámky. Tedy přesně to, co jsem hledala.

Tenhle měsíční přehled mám nejradši. Kouknu a vidím.

Hlavní genialita - je NEDATOVANÝ. Nejenom, že je to skvělá strategie jeho tvůrců, ale i pro nás uživatele, je to vážně paráda. Oceňuji hlavně teď. V červnu. Přiznávám, byla jsem Dolleru nevěrná. Půl roku. Přesně takovou dobu jsem neměla téměř žádné projekty, nazývala jsem to obdobím "fulltimemum". Jenže jsem zjistila, že to tak není. Diářová bokovka se vůbec neosvědčila. Chybělo místo na poznámky, chyběla mi diářova zpětná vazba. 

I před rokem a půl jsem byla mámou na plný úvazek, jen k tomuhle úvazku byl ještě opravdový pracovní a další projekty k navrch. Když listuji prvním Dollerem, zírám, kolik jsem toho ze sebe dokázala vymáčknout. Teď jsou to jen moje malé osobní projekty, sny, přání se učit, nezakrnět, rozvíjet se (joo, zas kýč :-)). A nezapomínat. A neprokrastinovat.  

Takže už je zas doma. Rychlostí blesku dorazil a plní se. A je jedno, že začnu od července. U jiných diářů bych půlku vyhodila. Jo a kabelky už si beztak kupuji jen takové, aby se do nich vešel. 

A jestli nečtete můj blog poprvé, je vám jasné, že mě baví, že je Doller produkt lokální. A to já tuze ráda.
Žádné komentáře:

Okomentovat