středa 7. června 2017

Květen v oblíbených

Květen je za námi. Opět se probírám záložkami svého prohlížeče, abych zas ukázala, co mě zaujalo, a abych je roztřídila a pročistila. Takže tentokrát vypadá kvarteto takto:

1. Inhalátor
Viktor má za sebou puntíkatou radost - neštovice. Oliver se jim díky kojení a/nebo protilátkám z placenty ubránil. Jenže neštovice s sebou přinesly také sníženou imunitu, takže jsme plynule přešli k virózám. A to téměř celá rodina. Bolest v krku, kašel, rýma. K mé radosti jsme u doktorky nenafasovali bloček receptů, ale právě inhalátor a radu koupit Vincentku, případně roztok do inhalátoru. Po dvou několika inhalacích jsme se dali do kupy, inhalování není nepříjemné, i náš téměř tříleťák to zvládal v pohodě, žádné noční kašlání a i sama na sobě jsem cítila rychlou úlevu. 
Inhalátor OMRON
Nakonec jsme usoudili, že nás tyhle neduhy budou ještě určitě potkávat, takže jsme inhalátor pořídili vlastní. 

2. Dyzajn market
Tahle akce je skvělá. Opět se mi to potvrdilo, že je jednoduše fajn, když vidíte obličej člověka, od kterého kupujete tašku, kterou budete nosit denně, šaty, co sháníte po obchodech, ale tam všechny vypadají, že už je nosily dvě generace nebo třeba přání, kterým chcete pogratulovat ke svatbě. Další Dyzajn market se koná 5. 8. 2017 opět na Náměstí Václava Havla a info k události najdete tady

Převzato z FB stránky Dyzajn marketu

3. Na volné noze
Tahle knížka byla v oblíbených delší dobu, ale už jsem se usídlila u mě v Kindlu. Více jak 700 stránkové čtení od Roberta Vlacha s informacemi a radami pro freelancery. Nejsem sice na volné noze, byť si čas od času nějaký projekt pro známé střihnu, ale tuhle knížku beru jako inspiraci k přemýšlení, jestli to je či není cesta, kterou bych se chtěla dát namísto dvanáctihodinových osmihodinovek... 4. Senzorické chodníčky
A na závěr zas něco pro děti (i dospělé). Jsem teď ponořená do plánování zahrady (ano, já, tento týden nás opustil i bambus z Ikei). Tak dlouho jsem se odhodlávala k výrobě senzorického koberečku pro kluky, až jsem si řekla, že nemá cenu vyrábět domácí zmenšeniny velikosti rohožky a rovnou si vyrobíme senzorický chodníček. Takže zkoumám, vymýšlím, hledám, co všechno do něj zahrnu. 

Zdroj: Pinterest
POZOR: Na Facebooku můžete sledovat novou stránku Ke kávě - klikejte ZDE

Žádné komentáře:

Okomentovat