úterý 16. května 2017

Superženy ve Forbes

Vypadá to, že se počasí konečně umoudřilo a můžeme si kávičkovat na terasách, balkonech nebo zahrádkách. A ke kávě je tu tip na zajímavé počtení. Forbes Woman!Ráda čtu o lidech, co jsou úspěšní, něco dokázali, vybudovali, i když pak třeba krachli, zas se postavili na nohy. Takový ten klasický Forbes. Jestli jsou i vám tyhle příběhy blízké, pak doporučuji speciální vydání Forbesu o ženách. Takhle, spíš o superženách. Jasně, o úspěšných mužích je toho napsáno spousta, plní titulky kdečeho. Ale Forbes na to tentokrát šel jinak. 

Když jsem tenhle časopis četla (spíš hltala), připadala jsem si jako po Naganu, kdy byl najednou každý Čechem jako poleno. Takový ten pocit "joo, tohle jsou taky ženský, taky Češky a jsou fakt dobrý". 

V časopise najdete články o Češkách i cizinkách, doporučení od úspěšných žen na zajímavé knihy a na závěr rozhovor s baleťákem Sergejem Poluninem. Jeho zařazení do tohohle čísla mě trochu pobavilo, stejně jako vzorek krému na vrásky ;) 

Forbes na svých stránkách uvádí, že se jedná o pilotní číslo. Mám radost. Byla jsem skoro až smutná, když jsem ho dočetla. I když, byly asi dvě hodiny v noci, takže smutek dorazil až ráno, kdy jsem vedle postele viděla zadní obálku časopisu.  

Na závěr: joo, je to pořádná dávka inspirace a motivace. Doporučuji!

Asi takhle! 

Žádné komentáře:

Okomentovat