čtvrtek 4. května 2017

Duben v oblíbených

Vždycky, když mě něco na internetu zaujme, hned si to házím do oblíbených nebo na Pinterest. Mrkněte na dubnové kvarteto.

1. Hodinky I AM LATE
Hodinky od Ewa Say & Makaliboo


Protože nenosím nic na krku a často ani naušnice, mám ráda hodinky. A mocný velký bratr internet to přes všudepřítomné sušenky samozřejmě ví. Takže mi je láduje poměrně často, ani nemusím nic sama hledat. 
Tyhle tmavě modré I AM LATE BLUE mě pobavily. Můžete je pořídit na eshopu www.bobu.cz. Na tyhle webovky mrkněte, pokud máte rádi originální a handmade věci. Nabízí oblečení, kabelky, šperky aj., především od zahraničních tvůrců. Žádná velkovýroba. 

2. Kniha Lovec králíků

Severská detektivka
Knížky od autorské dvojice píšící pod pseudonymem Lars Kepler. Pokud jste třeba jen malinko přičichli k severským detektivkám, pak budete tuhle dvojici milovat. A jestli jste o nich ještě neslyšeli, pak začněte pěkně od začátku - Hypnotizér, Paganiniho smlouva, Svědkyně ohně,... a pak už v tom pojedete. Jako já. A co je zajímavé, autorskou dvojici tvoří manželský pár. Zajímalo by mě, jak tráví večery, když vymýšlí věty, po kterých se bojíte usnout.

3. Zázračný PrDoPeč
Prášek do pečiva - 1,90 Kč
Žádné recepty nečekejte. Mohlo by to být fatální a kdo by pak ty moje výplody četl. S kypřícím práškem jsem nedávno kouzlila úplně jinak. Hledala jsem totiž návod, jak vybělit košile, tílka a trička. Bylo mi líto vyhodit několik bílých značkových košil, které bohužel už měly něco za sebou. Bělicí pytlíky z drogérie nijak moc nezabraly, takže na řadu přišly babské rady. Na noc namočit do vody s práškem do pečiva, druhý den ještě jeden přisypat k pracímu prášku. A tradá, opravdu jsou košile znovu nositelné! 

4. Depka sem, depka tam, depka v Pustině

Seriál HBO Pustina

A tahle lahůdka na závěr. Osmidílná dramatická minisérie z produkce HBO od Alice Nellis a Ivana Zachariáše. Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek, depkoidní scény z ještě depkoidnějšího prostředí, už se nebudete chtít koukat dál, ale zároveň se budete těšit. Žádná komedie. Myslím, že jsem se ani jednou neusmála. Celkem 7 hodin 39 minut se budete těšit na konec. Ale stojí to za to!

Toť moje kvarteto tipů z měsíce dubna. Budu se těšit i na vaše tipy. Klidně zanechte dole v komentáři i pro ostatní!

1 komentář:

  1. Tak Pustina, ta me taky dostala, sjeli jsme to behem dvou veceru a malo spali, ale nedalo se jinak!

    OdpovědětVymazat