pátek 28. dubna 2017

Dobrý den, cedulku ven

Právě probíhá Fashion Revolution Week a s ním spojená akce na sociálních sítích. Lidé s povědomím o Fashion Revolution se ptají značek #whomademyclothes.

Dear @stradivarius #whomademyclothes

I já se ptám. Stejně jako v loňském roce. Tentokrát přišla na přetřes tunika Stradivarius (aneb přesně ten kousek, který budu pravděpodobně nosit do rozpadnutí). Tak schválně, kolik máte ve skříni kousků, které byste chtěli oblékat opravdu často? LUSK! Sami pro sebe si je vyjmenujte. 10 vteřin. Výsledek? Klidně napište do komentáře, předpokládám, že se ve spoustě případů shodneme. 

Facebook i Instagram se plní fotkami lidí s oblečením naruby. Mám radost, kolik mých známých se o Fashion Revolution dozvědělo. A tenhle týden je to vidět. I kamarádi, kteří nic moc nesdílí ani nepostují, šli "s kůži na trh" a šíří myšlenku dál.   

Tomuhle článku předcházel příspěvek o mé malé osobní FR. Pokud Vám utekl, můžete si ho přečíst ZDE. Najdete tam i odkazy na oficiální stránky Fashion Revolution. Ty sdílejte a posílejte dál! Proto je dnešní článek takhle krátký, ať si ke kávě přečtete něco o FR. 

Jak jsem už dřív zmiňovala, ze své skříně se snažím vytvořit šatník typu Capsule wardrobe. A víte, co jsem zjistila? Moje capsule wardrobe postrádá pořádnou kabelku. Při probírání skříně jsem toho tolik vytřídila, že mi žádná nezbyla. Všechny byly ošoupané a popraskané. Jojo, opět se to potvrdilo - radši jedna dražší než pět za pár stovek. Takže teď hledám. Koženou. Aby se do ní vešel diář A5, peněženka, mobil (a ideálně dvě papírové pleny a balíček vlhčených ubrousků). A aby byla lokální. Chci aby se mnou stárla/zrála. Máte pro mě nějaké tipy? Sem s nimi, ať i ostatní vědí. Zatím u mě vede tahle od EGGO. Co na ni říkáte?

Kabelka Deloria od EGGO

Žádné komentáře:

Okomentovat