úterý 14. února 2017

MumKatka

Vítejte!
Slibuji, že příspěvky budou v délce "ke kávičce". Tedy k běžné kávičce dvoudětné mamky.  

Kdo jsem? Především jsem nyní obsazena do nádherné dvojrole matky a manželky. Bez zkoušek, bez alternace. Kamera, klapka, jedeme. Tuhle roli miluji a každý den si ji užívám. Mám dva synky a senzačního muže.
Celé těhotenství jsme si myslela, že budu matka na plný úvazek. Nic jiného ani nepřicházelo v úvahu. Po šestinedělí jsem začala přijímat návštěvy a jednou z nich byli i bývalí kolegové z agentury, kde jsem při studiu pracovala. A ejhle. Po práci se zastesklo. Po nutnosti přemýšlet a tvořit. Krok po kroku jsem se vracela do světa businessu. Chtěla jsem se naučit něco nového. Ovládání odsávačky a přebalování totiž v sobě neskýtá zas tak velké know-how. Začala jsem zas trochu pracovat. Byla to radost i adrenalin 

A pak jsem se dala dohromady k kamarádkami, které zakládaly Rodinné centrum Na Schodech (www.naschodech.cz). Zjistila jsem, že v téhle úžasně inspirující partě lidí je mi dobře. Že práce není jen o motivaci penězi. A že být "u válu" je nejlepší hnací motor. A souhrou všemožných osudů jsem se stala ředitelkou místa, které tvoříme nejen pro sebe, své děti a přátele, ale pro všechny, kteří smýšlejí podobně jako my. A děláme to rádi. Takhle role trvala přibližně rok, ale pak přišla nová výzva. 

Druhý potomek. V tuhle chvíli téměř tříměsíční chlapeček uzavřel naše rodinné kvarteto. A já si řekla, že chvíli půjde práce stranou a já si tuhle životní etapu chci užít naplno. A tak vymýšlím staršímu 2,5letému synkovi různé aktivity, abych si mohla užít denní dávku "bezkofeinu". 

A co můžete na blogu očekávat. Nejen inspiraci na aktivity pro děti, ale taky články o bydlení, módě, tipy, nápady. Jednoduše to, čím žiji a co mě baví.  
Žádné komentáře:

Okomentovat